Dodávám k Vám každý měsíc prémiová vína, která vybírám společně se samotnými vinaři. Jak už název napovídá, charakteristickým znakem služby je na první pohled obyčejná krabice, která ovšem má své kouzlo. Nikdy předem nevíte, co skrývá.

Už jste zvědaví? To je přesně ono! Překvapení, to je ten důvod, díky kterému si Boxio balíčky zamilujete. Udělejte si radost jen tak, nebo potěšte své blízké originálním dárkem. Každý měsíc Vám doručím balíček až přede dveře Vašich domovů. Je jen na Vás, na jak dlouho si ho nastavíte, špetka zvědavosti je součástí každého balení, to Vám garantuji.

S Boxio balíčky máte jedinečnou příležitost poznávat a ochutnávat nová vína. A když říkám poznávat, myslím to vážně. Zakládám si na spolupráci s malými či rodinnými českými vinařstvími, o kterých jste možná ani nikdy neslyšeli.

Jak to celé funguje

Vyberte si období

Radost může trvat věčně, mám důkaz! Vyberte si období, během kterého Vás o tom přesvědčím. Aktuální balíčky můžete objednat vždy do 20. dne v měsíci a hned na začátku nového měsíce budou u Vás.

Těšte se

Příchod nového kalendářního měsíce bude ode dneška vždy plný očekávání. Užívejte si ten moment, kdy Vám na dveře zaťuká balíček Boxio a Vy budete konečně moci odhalit tajemství, které skrývá.